Bestsellery

Farby proszkowe i akcesoria do malowania proszkowego

Malowanie proszkowe odbywa się przy pomocy naelektryzowanego proszku, który przywiera do danej powierzchni (elementu, detalu), a następnie, jest utwardzany z wykorzystaniem wysokich temperatur lub światła UV w piecach do polimeryzacji (wypalania farby). Chcąc świadczyć usługi związane z tym procesem, należy się oczywiście zaopatrzyć w niezbędne urządzenia takie jak aplikator do malowania, kabina lakiernicza, piec do wypalania farby proszkowej oraz narzędzia i akcesoria takie jak: zawiesia - haki, produkty do maskowania otworów i gwintów oraz farby proszkowe. Wszystkie z tych produktów można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy np. aplikatory - pistolety, farby proszkowe, szpachle, taśmy wysokotemperaturowe, płyny do zdejmowania starych powłok i zawieszki oraz innego rodzaju produkty.

Farby Proszkowe

Najważniejszym elementem eksploatacyjnym będą oczywiście farby proszkowe. Korzystając z naszego asortymentu można zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty, zarówno matowe, jak i z połyskiem, drobne i grube struktury, dostępne w wielu kolorach z palety RAL, NCS oraz Pantone. Oferujemy różnorodne farby proszkowe, w tym poliestrowe, mieszanki (epoksydowo-poliestrowe), poliuretanowe oraz epoksydy.Posiadamy także produkty w kolorach specjalnych: chromy, złote, miedziane, efekty antyczne, skóra krokodyla i nie tylko.

Aplikatory Proszkowe - Pistolety do malowania

Oferujemy również aplikatory do malowania (pistolety) oraz akcesoria i części zamienne do nich. Są to urządzenia, dzięki którym farba zostaje naelektryzowana i napylona na daną powierzchnię - element przed jej wypaleniem w piecu. Produkty tego typu stanowią zatem podstawowe wyposażenie każdej lakierni proszkowej, zajmującego się malowaniem usługowym lub na własne potrzeby.

Akcesoria

Warto zaopatrzyć się również w różnorodne, specjalistyczne akcesoria. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów tego typu, w tym wzorniki kolorów RAL, które pomogą w precyzyjnym określeniu danej barwy, preparaty do usuwania powłok malarskich, szpachlówki, sylikonowe systemy maskujące otwory i gwinty oraz taśmy odporne na wysokie temperatury, filtry kabinowe i środki ochrony BHP.

Haki i zawieszki

Dzięki nim można zawiesić malowany element, tym samym umożliwiając sobie dokładne pokrycie go z każdej strony farbą proszkową oraz późniejsze utwardzenie tej powierzchni w piecu. W ofercie posiadamy haki i zawieszki w różnych kształtach, grubościach i rozmiarach.

  • Dostawa
    tylko 23,00 zł
  • 14 dni na zwrot
    bez kosztów
  • Bezpieczne płatności
    szybkie płatności online 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl